ارسال سفارشات به تمام نقاط ایران با حداقل هزینه و در کمترین زمان

 از آنجایی که ارسال کالاهایی که در حوزه محصولات آزمایشگاهی و پزشکی طبقه بندی میشوند، دارای حساسیت های ویژه ای است، میبایست که در راستای ارسال این دسته از کالاها، فروشگاه های فروش آنلاین استانداردهای مشخصی را رعایت کنند. از همین رو، مجموعه ترمه بیومارکت با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص در حوزه آزمایشگاه و پزشکی، رسالت خود را بر این موضوع معطوف داشته است که سفارش مشتریان، با ارائه بهترین و سریعترین پلتفرم های ارسال، در کمترین زمان ممکن و با رعایت بالاترین استانداردهای ممکن، تحویل ایشان گردد. در همین راستا، در سال 1400، یک دپارتمان جداگانه، با عنوان "بخش ارسال سفارشات" در مجموعه ترمه بیومارکت شکل گرفت. هدف گذاری این بخش، مبتنی بر انجام خدمات بسته بندی با رعایت بالاترین استانداردهای لازم بوده و رسالت آن بر پایه حفظ سلامت فیزیکی کالا در عین سهولت و مقرون به صرفه بودن فرآیند ارسال، استوار است.

 

 


ارسال سفارشات در محدوده­ شهر شیراز:
 

ارسال کلیه­ ی سفارش­ های در محدوده­ شهر شیراز، به صورت ارسال اکسپرس (با قابلیت تنظیم زمان ارسال در بازه های 4 ساعته) و از طریق پیک مجموعه ترمه بیومارکت صورت می پذیرد. هر چند ممکن است که در ایام و یا ساعات پرترافیک (از نظر تعداد سفارشات) از اسنپ باکس نیز به منظور ارسال برخی سفارشات استفاده گردد. هزینه­ ی ارسال کلیه سفارش­ های با ارزش بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان (زیر 15 کیلوگرم) بر عهده ی مجموعه ترمه بیومارکت بوده و مشتری هزینه ای را از این بابت نخواهد پرداخت. بدیهی است که هزینه­ ی ارسال سفارش­های کمتر از این مقدار بر عهده ­ی مشتری بوده و در زمان ثبت سفارش محاسبه و روی هزینه سفارش اِعمال می­ گردد.

 

 

 

ارسال سفارشات به سراسر ایران:
 

بطور کلی برای ارسال سفارش ها، در هنگام تکمیل فرآیند آنلاین ثبت سفارش، دو گزینه ی "پست پیشتاز" و "تیپاکس" پیش روی مشتری قرار می گیرد تا بتواند با سنجش شرایط، روش مناسب ارسال برای خود را انتخاب نماید. هزینه بسته بندی کلیه ی سفارشات بر عهده ی مجموعه بوده اما هزینه ی ارسال به هر نقطه ای از کشور، مطابق با تعرفه های شرکت پست و یا تیپاکس، بر عهده ی خریدار خواهد بود.

 پست پیشتاز:

در زمان ثبت سفارش آنلاین، در صورتیکه پست پیشتاز به عنوان گزینه ی ارسال انتخاب گردد، هزینه­ ی ارسال سفارش در همان لحظه (بر اساس وزن سفارش و بر پایه ی تعرفه های مصوب شرکت پست ایران) محاسبه شده و مبلغ ارسال به صورت خودکار بر روی فاکتور مشتری اعمال میگردد. بر اساس اعلام شرکت پست ایران، ارسال هر نوع مرسوله ای به هر نقطه ای از کشور، نهایتا 2 تا 5 روز کاری به طول می انجامد.

 


تیپاکس:

در شرایطی که در زمان ثبت سفارش آنلاین، گزینه ی تیپاکس به عنوان پلتفرم ارسالی ترجیح داده شده و انتخاب گردد، هزینه ارسال در همان لحظه بر روی فاکتور اضافه نمیشود، بلکه بصورت پسکرایه و در زمان تحویل سفارش از مشتری اخذ خواهد شد. بر اساس اعلام شرکت تیپاکس، ارسال هر نوع مرسوله ای به هر نقطه ای از کشور، نهایتا 2 تا 3 روز کاری به طول می انجامد.

 

 

باربری:

روش ارسال از طریق باربری، در زمان ثبت سفارش آنلاین فعال نبوده و معمولا برای سفارش های عمده، حجیم و با وزن نسبتا زیاد در نظر گرفته میشود. بطور معمول، در مقایسه با پست پیشتاز و تیپاکس، هزینه ارسال از طریق باربری کمتر بوده و زمان رسیدن سفارش نیز بیش از 2 تا 3 روز کاری نخواهد بود. 

 

 

 


برندهای موجود

biotermedآدرس: فارس، شیراز، خیابان فضل آباد، کوچه 13 فضل آباد، پلاک 320، طبقه همکف
 

بخش فروش و پشتیبانی: 
0917 109 6862

 

ساعات کاری بخش فروش:
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج شنبه 8 الی 13


 ساعات کاری بخش ارسال: 
 شنبه تا چهارشنبه 10 الی 18


پست الکترونیک: biotermed@gmail.com

biotermed