در ترمه بیومارکت، اطمینان از کیفیت و اصالت کالا وظیفه اصلی ماست
 

 

   تمامی محصولات ارائه شده توسط ترمه بیومارکت، بواسطه ی مجموعه ترمه خود بیومارکت و یا نمایندگان رسمی/ عرضه کنندگان معتبر آن محصولات، با اخذ مجوزهای لازم و طی مراحل قانونی، در داخل کشور تولید شده و یا از طریق مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. ترمه بیومارکت خود را ملزم میداند که تنها اقدام به ارائه ی محصولاتی نماید که از لحاظ سلامت فیزیکی و بسته بندی فاقد هر گونه نقص و یا آسیب دیدگی باشند. علاوه بر این، در تمامی موارد، می بایست که اصالت کالا و کیفیت کالا به تایید مراجع ذیصلاح و نیز متخصصین ترمه بیومارکت رسیده باشد.

در حوزه بسته بندی نیز، کلیه ی سفارشات در مجموعه ی ترمه بیومارکت با رعایت حداکثری اصول برندینگ و نیز استانداردهای حفظ سلامت فیزیکی کالا بسته بندی و آماده ارسال میشوند. کلیه اقدامات بخش های مرتبط با پردازش و بسته بندی کالا با این هدف صورت میگیرد که سبد کالای مشتریان محترم بدون وارد آمدن هیچگونه نقص و یا آسیب فیزیکی ناخواسته به آن به دست ایشان برسد.

 

لازم به ذکر است، در صورتیکه که کالای خریداری شده از ترمه بیومارکت توسط شرکت تولید کننده/ وارد کننده آن کالا مشمول گارانتی شده باشد، بررسی و برطرف کردن هرگونه ایراد و اشکال (اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری)، مستقیما در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی ‌کننده بوده و ترمه بیومارکت در قبال برطرف کردن این دسته از مشکلات مسئولیتی نخواهد داشت.

 

 

 

 


برندهای موجود

biotermedآدرس: فارس، شیراز، خیابان فضل آباد، کوچه 13 فضل آباد، پلاک 320، طبقه همکف
 

بخش فروش و پشتیبانی: 
0917 109 6862

 

ساعات کاری بخش فروش:
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج شنبه 8 الی 13


 ساعات کاری بخش ارسال: 
 شنبه تا چهارشنبه 10 الی 18


پست الکترونیک: biotermed@gmail.com

biotermed