مجموعه ترمه بیومارکت خواهشمند است که در صورت وجود هرگونه مشکل و یا نارضایتی در پروسه انجام سفارش و یا تحویل آن، مشتری مراتب را در اسرع وقت با بخش فروش در میان بگذارد. بدین منظور، مشتری می­تواند از طریق تماس تلفنی، ارسال پیامک و یا پیام واتس اپ (شماره بخش فروش، اعلام شده در بخش پایینی سایت)، طی ساعات کاری با ما در ارتباط باشد. کارشناسان بخش فروش با بررسی دقیق موضوعات مطرح شده و همچنین دلایل و مستندات مشتری، نتیجه بررسی خود را در کمترین زمان ممکن به اطلاع ایشان می رسانند. مجموعه ترمه بیومارکت خود را متعهد می داند که در راستای خط مشی مشتری مداری خود، در صورت تحمیل هر گونه خسارت مالی ناخواسته به مشتری، در سریعترین زمان ممکن، تمامی اقدامات لازم را در زمینه جبران این خسارت به عمل آورد.
مرجوع کردن سفارش در ترمه بیومارکت

 

اگر بنا به هر دلیلی درخواست تعویض و یا بازگشت کالای خریداری شده خود را دارید در ترمه بیومارکت این امکان برای شما فراهم شده است. بدین منظور، شما می‌توانید حداکثر ظرف مدت ۷ روز پس از دریافت کالا، اقدام به تعویض و یا بازگشت سفارش خود کنید. فرآیند عودت سفارش در ترمه بیومارکت شامل یکی از حالت های ذیل خواهد بود:
 

- حالتی که کالای ارسالی دارای نقص، آسیب فیزیکی و یا مغایرت با درخواست مشتری باشد. در این حالت، مشتری تنها ۲۴ ساعت فرصت خواهد داشت تا مراتب را به همکاران ما در بخش فروش اطلاع داده و با ایجاد هماهنگی های لازم، درخواست مرجوعی کالای خود را ثبت نماید. در حالتی که نقص و یا مغایرت محصول ارسالی اثبات گردد، هزینه عودت کالا از طریق پست سفارشی با مجموعه ترمه بیومارکت بوده و این هزینه، همراه با هزینه های پرداختی مشتری در هنگام ثبت سفارش، به ایشان برگردانده خواهد شد.
 

- حالتی که مشتری به هر دلیلی بجز نقص فیزیکی و یا مغایرت، درخواست بازگشت دادن سفارش خود را داشته باشد. در این حالت، مشتری میتواند ظرف 7 روز از تحویل گرفتن سفارش، با هماهنگی با کارشناسان بخش فروش مجموعه، درخواست خود مبنی بر عودت سفارش را ثبت نموده و با در نظر گرفتن "مقررات مرجوعی کالا در ترمه بیومارکت" مراحل بعدی را طی نماید.  
 

 

 مقررات مرجوعی کالا در ترمه بیومارکت:

 

- کالایی که قصد بازگرداندن آن را دارید، می بایست که به به انضمام تمامی اقلام همراه و متعلقات (کارت گارانتی، ضربه گیر، بیمه، هدایای همراه و…) در بسته بندی اصلی بازگردانده شود. لازم به ذکر است که، مشتری می بایست سفارش خود را به گونه مناسبی در بسته بندی اصلی قرار داده و پلمب نماید تا از هر گونه آسیب در هنگام عودت دادن مرسوله جلوگیری گردد.
 

- کالای مورد نظر می بایست در شکل اولیه و بدون وجود هیچ گونه آسیب و خراش به برچسب و یا پلمب آن بازگشت داده شود.
 

- در صورتی که مشتری به هر دلیلی بجز نقص فیزیکی و یا مغایرت، درخواست بازگشت دادن سفارش خود را داشته باشد، علاوه بر هزینه ارسال و بسته بندی، هزینه پستی بازگشت دادن کالا نیز بر عهده ایشان خواهد بود.
 

- کالاهای چند گروه  از محصولات بجز شرایطی که کالا دچار نقص فیزیکی و یا مغایرت باشد، قابلیت مرجوعی ندارند. از جمله مهمترین این محصولات میتوان به کالاهای حساسیت محور، کالاهای بهداشتی (مانند ماسک) و برخی از کالاها و تجهیزات پزشکی اشاره کرد. خواهشمند است که در انتخاب و سفارش این دسته از کالاها نهایت دقت را داشته باشید.
 

- مشتری میتواند نهایتا ظرف 7 روز از زمان تحویل گرفتن سفارش، با هماهنگی با کارشناسان بخش فروش مجموعه، درخواست خود را مبنی بر عودت سفارش با در نظر گرفتن مقررات فوق الذکر ثبت نماید.  

 

مراحل ارائه درخواست عودت کالا:

- بدین منظور کافیست ک در ابتدا درخواست خود را مبنی بر تمایل به بازگرداندن کالا، از طریق تماس تلفنی و یا واتس اپ با کارشناس بخش فروش مجموعه در میان بگذارید. در این مرحله کارشناسان ما با اخذ اطلاعات لازم از شما، شرایط را بررسی نموده و شما را برای ادامه فرآیند راهنمایی می نمایند.
 

- بعد از آنکه کلیه ی مراحل مربوط به فرآیند عودت کالا با موفقیت طی شد، در صورتی که مایل به دریافت بن خرید کالا از مجوعه ترمه بیومارکت باشید حساب کاربری شما شارژ خواهد شد. در غیر اینصورت، طی 72 ساعت از زمان تحویل گرفته شدن کالای بازگشتی توسط مجموعه، وجه مورد نظر به حسابی واریز خواهد شد که بوسیله شماره تلفن متصل به حساب کاربری شخص به ما اعلام میگردد.

 

 


برندهای موجود

biotermedآدرس: فارس، شیراز، خیابان فضل آباد، کوچه 13 فضل آباد، پلاک 320، طبقه همکف
 

بخش فروش و پشتیبانی: 
0917 109 6862

 

ساعات کاری بخش فروش:
شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18
پنج شنبه 8 الی 13


 ساعات کاری بخش ارسال: 
 شنبه تا چهارشنبه 10 الی 18


پست الکترونیک: biotermed@gmail.com

biotermed